Aeglase kogemused ajavõtmisega

 1. Kui minnakse üle talveajale, ära keera oma autokella, sest peatselt tuleks seda teistpidi keerata. Pealegi annab kellanäidu ja tegeliku aja vahe sulle lisaaega.
 2. Ela olenditega, kel on aega. Kui kassid jooksevad sinuga varavalges koos kööki ja nõuavad süüa, võta kiirelt oma klaas vett ning naase magama, kassid teevad seda sama ning unustavad tühja kõhu.
 3. Enne kodust lahkumist mõtle, kuhu sa lähed ja milleks. Järele mõeldes selgub tihti, et välja ei olegi vaja minna.
 4. Külva ja istuta seemneid ja taimi, mille koristamata jätmisest ei sünni pahandust. Näiteks ei juhtu põlluga midagi, kui kartulid võtmata jätad. Lume alla jäänud kõrvitsad kaunistavad talvel su aeda. Koristamata õunad kaevavad lume alt välja kitsed.
 5. Korista minimaalselt. Õnneks kogunevad tolm ja karvad vaid teatud toanurkadesse, kust need hõlpsalt kätte saab. Samuti leidub alati lähedasi, kelle valulävi mustuse osas on madalam sinu omast, küll nemad koristavad sinu eest.
 6. Enne pikemat välisreisi ei ole mõtet kodu korda seada, sest maha kuhjatud asjad annavad sissemurdjale signaali, et keegi on siin juba käinud.
 7. Toalilled saavad hakkama kastmiseta, kui tõstad need üksteise lähedale ning nende kõrvale ämbri veega. Kõigi taimede ja ämbri vahele aseta ühendavad lõngakesed või muud vettimavad paelad, mis juhivad vee taimedeni.
 8. Mantli puuduvad nööbid säästavad aega, sest vähem on nööpimist. Kui puudu on juba mitu nööpi, on aeg mantel ära visata.
 9. Hoidu oma töölaua koristamisest, see lubab sul töötada rohkem voodis, arvuti kõhu peal.
 10. Ära rutta uurima ja kirjutama teemadel, mis sind huvitavad. Kui piisavalt kaua ootad, teeb keegi teine selle töö sinu eest.
 11. Linad lähevad mitu päeva väljas nööril rippumisest aina puhtamaks, mida rohkem sajab, seda parem.
 12. Maksukohustuste ja -deklaratsioonide tähtaegade meelde jätmisega ei tasu pead vaevata, sest ametid saadavad sulle selle kohta rohkelt meeldetuletusi.
 13. Kui jätad parkimistrahvid maksmata, siis organiseerib Mupo täitevmenetluse kaudu sinu eest arvelt raha maha võtmise. Nii ei pea sa ise midagi tegema.

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under AEG-lane, Õhk

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s