Casta diva

Ma olen väga õnnelik. Ma võiksin maailma valitseda.

Ärkasin ja läksin kohe jooksma, vihma hakkas sadama, läksin Kalarannas vette, väikesed peenikesed vulkaanid mulksusid kõikjal mu ümber ja ees. Randa tuli veel üks jooksja. Ta tegi mu ees kätekõverdusi. Tulin veest välja ja tegin talle vastu kätekõverdusi.

Jooksin ja mõtlesin, et ma võin ju plaane teha ja näha, et tulevik toob kõik ilusa ja huvitava ja me lendame koos kõikjale, aga võib tulla ka sõda, kõik võib pöörduda pea peale, ega tule korterit, kodu, ühtegi pikemat reisi töötamise või lühemat reisi ooperi eesmärgil, me peame hakkama jälle vene keele oskust meelde tuletama jne jne.

Kalarannast jooksin poodi maasikate, kala ja sarvesaia järele. Poes oli Maaleht ja midagi jälle Eesti ja eestlaste õnnest. Õnn on kapitalistlik, merkantiilne termin, sel ei ole midagi pistmist inimese ega tema tunnetega. Miks ei rääkinud me Nõukogude ajal õnnest? Sest see oli privaatne, see oli seotud armumise, laste tervise, vanemate rahu, tööalase edukuse ja muu seesugusega. Aga nüüd on õnn poliitika, ostetav, üldrahvalik eesmärk, rohkem kui nt inimõiguste austamine või vaesuse vastu võitlemine. Ma ei taha oma õnne teiega jagada, ei taha Avalikkusega seda jagada. See voolab minust nii ehk nii välja ja üle, ma hakkan sellest laulma ooperit, ma loon uusi aariaid ja mu naabrid saavad sellest palaval juulil lahtiste akende kaudu osa. Ajalehes, aga, annan intervjuu ja räägin muust, räägin seadustest, vaesusest, tagakiusamisest ja haigustest, mis sest et olen väga terve, tugev ja õnnelik.

Käärid            Eesti         Era ja avalik           Millised dihhotoomiad veel kehtivad?         Maria Callas             Seks, Armastus ja Õnn

19.07.2014 Religioosne seks. Ortodoksne, härdate eidekeste eufooriasse viiv seks. Seks, mis paneb su kogu keha tunniks värisema. Su aju lakkab töötamast. Su jalad ei käi enam. Mõtlesin, nagu ka varem olen seda teinud, et ühel päeval nussin ma end seisu, kus ma kaotangi mõne elutähtsa funktsiooni, “puudutatud” saavad närvid, mida on vaja ka kõndimiseks, rääkimiseks vms. Kas pole see midagi, mida inimene seksilt tahab? Totaalset puudutust.

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Armastus, Ühiskond, Füüsiline, Kirg, Seks&Sugu

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s